Оваа дама не воодушеви со ова шик издание!

Погледнете ја оваа одлична зимска комбинација на хрватската пејачка Северина. Таа за прошетка низ нашата метропола носеше тренди платформи во комбинација со карирано здолниште, кожен елек со интересен слоган и шешир, додека целата комбинација дополнително ја подигна со чанта од „Gucci“ со тренди помпон во зелена боја.

Па, дали ви се допаѓа Северина во ова издание?

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?