FaceBook  Twitter  

Оваа дама не воодушеви со ова шик издание!

Погледнете ја оваа одлична зимска комбинација на хрватската пејачка Северина. Таа за прошетка низ нашата метропола носеше тренди платформи во комбинација со карирано здолниште, кожен елек со интересен слоган и шешир, додека целата комбинација дополнително ја подигна со чанта од „Gucci“ со тренди помпон во зелена боја.

Па, дали ви се допаѓа Северина во ова издание?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Хотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...