FaceBook  Twitter  

Погледнете го ова шик издание ...

Познатата актерка изгледа фантастично во оваа бунда од вештачко крзно која ја носеше во комбинација со елегантни црни панталони со широки ногавици. Панталоните се со еден ефектен детаљ – самиот раб на средишниот дел на ногавиците се малку расечени, со што се создава дополнителен волумен, но и се нагласува самиот крој на панталоните. Кејт ги носеше со црни сандали со висока платформа и отворени прсти и преубав бел краток топ со волумен кој е нагласен со интересни карнери.

Шарени бунди – тренд кој морате да го пробате оваа зима >>

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...