Погледнете го ова шик издание ...

Познатата актерка изгледа фантастично во оваа бунда од вештачко крзно која ја носеше во комбинација со елегантни црни панталони со широки ногавици. Панталоните се со еден ефектен детаљ – самиот раб на средишниот дел на ногавиците се малку расечени, со што се создава дополнителен волумен, но и се нагласува самиот крој на панталоните. Кејт ги носеше со црни сандали со висока платформа и отворени прсти и преубав бел краток топ со волумен кој е нагласен со интересни карнери.

Шарени бунди – тренд кој морате да го пробате оваа зима >>

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?