FaceBook  Twitter  

Новогодишното издание на Меланија се уште е хит на социјалните мрежи

Стефано Габана сподели фотографија на која првата дама на Америка носи црн коктел фустан со мали панделки на рамениците. Стефано во коментарот под фотографијата ја нарече Меланија убава жена, а нејзините критичари – игноранти и на тој начин се приклучи на модните креатори кои застанаа на страната на Меланија (види тука). Но познатиот дизајнер предизвика и бројни негативни реакции на социјалните мрежи со неговиот коментар, особено затоа што Доналд Трамп и не е баш најпопуларен во Италија.

И покрај тоа што на многумина не им се допаѓа, сепак не се сите против Mеланија Tрамп >>

Многумина му замерија дека на овој начин евтино се продал и ја компромитирал неговата модна куќа. Но Стефано се надоврза на расправат и веднаш објасни дека Меланија го купила фустанот во регуларен бутик (најверојатно по цена од 2.995 колку што чини фустанот), дека не е шиен по нејзина мера и дека Dolce and Gabbanа не соработува директно со неа.

Ги пребројавме сите пластични операции на Mеланија и отанавме во шок >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...