FaceBook  Twitter  

СЏП како принцеза од бајките на црвениот килим

Сара Џесика Паркер на доделувањето на „Golden Globes“ наградите се појави во невестински фустан од „Vera Wang“ со што се издвои од своите колешки кои избираа уникатни, раскошни фустани од најпознатите светски дизајнери. Преубавиот фустан е од новата невестинска колекција на престижниот бренд, а познатата актерка го носеше со коса врзана во пунџа со која потсети на славната фризура на принцезата Леја која во култниот филм „Star Wars“ ја овековечи неодамна починатата актерка Кери Фишер.

Белиот раскошен фустан е со малку подлабок V израз во пределот на деколтето, додека сатенските ракави додадоа потребната доза на гламур. Долниот дел се шири во големо ѕвоно и е задолжен за „cinderella“ моментот, додека во горниот дел изгледа мошне секси и атрактивно.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...