FaceBook  Twitter  

Нема да верувате во ова што ќе го прочитате

Непознатата актерка Алегра Колман се појави на насловната страна на магазинот „Esquire“ во 1996 година и веднаш сите сакаа да соработуваат со неа. Ален Вуд и понуди улога, Дејвид Швимер од „Пријатели“ ја стартуваше.. и тоа секако дека ќе беше сосема нормално, но само ако Алегра навистина постоеше! Имено, фаталната актерка е потполно измислен лик, а нејзе телото и го има позајмено манекенката Али Лартер.

Таблоидот „Esquire“ ја смисли оваа превара која требаше да и послужи како инспирација за сатирична приказна на новинарката Марта Шерил. За да биде приказната поуверлива, во нејзиниот текст  се опишува и улогата која што измислената Алегра  ја има добиено во новиот филм на познатиот режисер Вуди Ален, како и страсната врска со Дејвид Швимер, но и неизбежните порно фотографии кои протекоа во јавноста. Неколку дена подоцна, уредникот на магазинот откри дека е било измислица и дека Алегра Колман не постои. Како се би било уште поневеројатно, манекенката Али Лартер која позираше како Алегра, на крајот стана актерка и најпозната по улогите во серијата „Херои“ и „Вистинска русокоса“.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...