FaceBook  Twitter  

Нема да верувате во ова што ќе го прочитате

Непознатата актерка Алегра Колман се појави на насловната страна на магазинот „Esquire“ во 1996 година и веднаш сите сакаа да соработуваат со неа. Ален Вуд и понуди улога, Дејвид Швимер од „Пријатели“ ја стартуваше.. и тоа секако дека ќе беше сосема нормално, но само ако Алегра навистина постоеше! Имено, фаталната актерка е потполно измислен лик, а нејзе телото и го има позајмено манекенката Али Лартер.

Таблоидот „Esquire“ ја смисли оваа превара која требаше да и послужи како инспирација за сатирична приказна на новинарката Марта Шерил. За да биде приказната поуверлива, во нејзиниот текст  се опишува и улогата која што измислената Алегра  ја има добиено во новиот филм на познатиот режисер Вуди Ален, како и страсната врска со Дејвид Швимер, но и неизбежните порно фотографии кои протекоа во јавноста. Неколку дена подоцна, уредникот на магазинот откри дека е било измислица и дека Алегра Колман не постои. Како се би било уште поневеројатно, манекенката Али Лартер која позираше како Алегра, на крајот стана актерка и најпозната по улогите во серијата „Херои“ и „Вистинска русокоса“.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Хотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...