FaceBook  Twitter  

Кејли Џенер и кога носи тренерки е секси!

Познатата ријалити ѕвезда знае и од една сосем обична фотографија да направи хаос на социјалните мрежи. Таа го направи тоа со серија фотографии во базен со кои заработи милиони лајкови, но тоа го направи и со оваа необична модна комбинација

Имено, таа обични тренерки и патики ги носи на потполно секси начин – со секси боди! Тука е и провокативната и самоуверена поза, па воопшто нема да се чудиме ако оваа фотографија на многумина им го смени мислењето за тренерките. 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Во атарот на село Нежилово на реката Бабуна се наоѓа рибникот на пастрмка Нежилово ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...