Кејли Џенер и кога носи тренерки е секси!

Познатата ријалити ѕвезда знае и од една сосем обична фотографија да направи хаос на социјалните мрежи. Таа го направи тоа со серија фотографии во базен со кои заработи милиони лајкови, но тоа го направи и со оваа необична модна комбинација

Имено, таа обични тренерки и патики ги носи на потполно секси начин – со секси боди! Тука е и провокативната и самоуверена поза, па воопшто нема да се чудиме ако оваа фотографија на многумина им го смени мислењето за тренерките. 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?