ban2

Селена Гомез (24) во тесни панталони во „необична“ боја

Овие панталони дефинитивно се едни од најлошите во кои сме ја виделе познатата пејачка досега. Станува збор за тесен модел во боја на кожа и од ликра кои Селена ги носеше во комбинација со црни чизми, бела ролка и голема црна чанта.

Што кажуваат за вас боите кои ги избирате и носите? (фото) (гиф) >>

Инаку Секлена зад себе има тежок период бидејќи од неаодама се врати во јавноста откако се повлече поради депресија. Раа 14 недели апстинираше од Инстаграм, а се врати на Денот на благодарноста.

Топ чизми и високи потпетици во страсни црвени нијанси >>

Извор: dailymail.co.uk

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?