ban2

Без разлика дали ја сакате или не, факт е дека не постои човек на оваа планета кој досега не слушнал и кој нема свое мислење за Ким Кардашијан.

Познатата актерка Хелен Мирен го изнесе своето мислење за познатата старлета која со своето презиме успеа за зграби милиони долари. „Не сум некој голем фан на Кардашијанците, но овој феномен ми е многу интересен. Сепак, морам да кажам дека на жените денес им е дозволено да имаат големи задници, и тоа најмногу благодарение на Ким Кардашијан, а пред неа на Џенифер Лопез. Исто така дозволено ни е да имаме и посилни бутови, а тоа исто така е сјајно“, изјави Хелен Мирен за познатиот светски портал „Телеграф“.

Инаку, Хелен денес има 70 години и вели дека никогаш додека стареела не жалела за младоста и дека воопшто не и пречи што повеќе не е секси симбол.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?