FaceBook  Twitter  

Без разлика дали ја сакате или не, факт е дека не постои човек на оваа планета кој досега не слушнал и кој нема свое мислење за Ким Кардашијан.

Познатата актерка Хелен Мирен го изнесе своето мислење за познатата старлета која со своето презиме успеа за зграби милиони долари. „Не сум некој голем фан на Кардашијанците, но овој феномен ми е многу интересен. Сепак, морам да кажам дека на жените денес им е дозволено да имаат големи задници, и тоа најмногу благодарение на Ким Кардашијан, а пред неа на Џенифер Лопез. Исто така дозволено ни е да имаме и посилни бутови, а тоа исто така е сјајно“, изјави Хелен Мирен за познатиот светски портал „Телеграф“.

Инаку, Хелен денес има 70 години и вели дека никогаш додека стареела не жалела за младоста и дека воопшто не и пречи што повеќе не е секси симбол.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Хотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во Македонија ...