Јелена Карлеуша објави на Твитер профилoт објави жешко домашно видео на кое снима селфи во фустан кој открива буквално сè.

karleusha

Нејзините огромни гради само што не излетале надвор. Карлеуша од сите агли го покажа задникот и дека не носи гаќички, а под ова видео прокоментира:

„Ум, тело, дух…

karleusha1