Една од најпознатите хрватски пејачки Маја Шупут, по напорните настапи кои понекогаш траат и до раните утринските часови, радо се опушта кога е на море.

А додека не дојде време за годишниот одмор кој што ќе го помине на Ибица, таа за кратко си ги полнеше батериите во Нови Винадолски во Хрватска каде уживаше во совршен поглед. Но, таа не заборави на нејзините фанови и се потруди и тие да уживаат во истата глетка, па на Инстаграм сподели провокативна фотографија на која ги покажа сите нејзини предности.

Пред да скокне во студеното море одлучи да се загрее на терасата на луксузниот хотел, и тоа топлес, облечена само во секси бикини...