loading...

Новите фармерки кои важат за фетиш во светот на модните инсајдери изгледаат како ретро ѕвонарки на кои малку сме им ги скратиле ногавиците.

Read more...

Ријана за настапот во Торонто носеше интересни портокалови чизми кои се со потписот на познатите дизајнерски брендови „Vetements“ и „Manolo Blahnik“.

Read more...

Амал Клуни изгледа фантастично и кога носи скинати фармерки, но прашањето е дали и ние би можеле да ги фураме кога би биле на нејзини години?

Read more...

Фармерки се „кус, црн фустан“ во светот на панталоните, но сега кога летото е во полна сила, да се оди со голи нозе е покул.

Read more...

Повторно жешко лето и оваа година, а и уште потопли денови се на пат.

Read more...

Оливија Палермо во друштво на нејзинито сопруг се појави на отворањето на еден бутик во Лондот облечена во комплет од Зара.

Read more...

Рамните сандали со потписот на  Hermès преку ноќ станаа вистински хит во светот на модните инсајдери, но и на социјалната мрежа Инстаграм.

Read more...

Еве како Кејт Мидлтон го фура еден од најголемите трендови за оваа сезона

Read more...

Која од овие две комбинации ви се допаѓа повеќе ...

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО