Девојки бидете подготвени – овие панталони се враќаат на голема врата, па ако ги следите трендовите тогаш морате да ги имате во вашите плакари!

Read more...

Овие весели џемпери се најпопуларни во светот на трендсетерките ...

Read more...

Општо познато е дека жените обожаваат добри блузи особено во студените месеци кога ни претставуваат есенцијално парче.

Read more...

Повеќе од очигледно е дека дизајнерите и модните куќи се инспирирани од 80-тите и јакните какви носеа нашите мајки.

Read more...

И додека до скоро многумина се шегуваа и го критикуваа стилот на Првата дама на Америка, 46 годишната Словенка покажа како со влегувањето во Белата куќа за неа почнува нова модна ера.

Read more...

Откако пред некое време познатиот бренд АСОС во својата понуда внесе и чокер-огрлици за мажи, во машката трендови влегува уште едно женско парче.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?