loading...

Патики кои можете да ги носите во сите ваши street style изданија.

Read more...

Брендот Зара е познат и по тоа што многу често со своите парчиња и модни додатоци ги освојува жените ширум светот и тоа со рекордна брзина.

Read more...

Прочитајте во кратки црни што ќе биде во тренд следната пролет според она што го видовме на модните ревиите во Њујорк, Лондон, Милано и Париз.

Read more...

Покрај неодоливите фармерки од „Vatements“ сега и новиот предимензиониран дукс е маст-хев парче по кое лудуваат познатите трендсетерки.

Read more...

macinja

Мачките оваа сезона се на сите страни, па дури и во гламурозните колекции на познатите дизајнерски имиња како што се „Gucci“ и „Chanel“.

Read more...

Благодарение на сестрите Хадид и Џенер-Кардашијан, хеланките повторно се во мода и тие нема да заминат од сцената и оваа сезона.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО