Широките, спуштени панталони ќе бидат уште еден од неодоливите трендови за сезона есен/зима 2012/2013.

Read more...

Погледнете ги овие винтаж шорцеви и речете дека не се со еден збор - прекрасни!

Read more...

Доколку сакате да оставите жежок впечаток на некоја плажа, тогаш тоа треба да го направите со помош на магијата која што доаѓа од вашиот мал, црн бикини.

Read more...

Време е да преминеме преку минимализмот, бидејќи раскошната и декорираната облека е новата директива. Но оваа директива не ни доаѓа од Илинденска, туку директно од италијанската модна сцена.

Read more...

Тексасот најверојатно се нашол на модната сцена веднаш штом бил измислен.

Read more...

Одморите полека завршуваат, летото го менува своето забревтано темпо, сигналите дека „лисјата насору ќе паѓаат“ ни доаѓаат од сите страни (иако се уште е неподносливо жешко, нели?!).

Read more...

За да бидете во тренд ова лето,  додадете впечатлив голем или шарен прстен на раката, и ќе добиете комплетен аутфит во овие топли летни денови.

Read more...

Температурите ја искачија живата во термометарот над 40 Целзиусови степени, па морате да ја заштитите вашата кожа при секое излегување од дома.

Read more...

Во продолжение ќе ви преставиме пет интересни комбинации кои треба да ве инспирираат за преку викенд во овие жешки денови.

Read more...

Да не се лажеме – потребно е многу работа и мноогу пот за еден ваков секси изглед. Погледнете!

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?