Чантата е многу важен дел од аутфитор кога се работи за изгледот на секоја жена. А од друга страна пак, покрај тоа што е потреба, чантата претставува и опсесија.

Read more...

Кога се работи за долната облека на ултимативниот бренд Victora’s Secret, секогаш со задоволство пишуваме за тоа.

Read more...

Пролетни колекции: John Galliano , Anna Sui, House of Holland и Versace.

Read more...

Нови 4 колекции за пролет/лето 2012. Онаа колекција која што ќе ви се допадне најмногу, целосно можете да ја разгледате доколку штипнете на линкот во жолтата линија, што се наоѓа под секоја од нив посебно.

Read more...

Фустани во принт! Светли панталони! Полни петици! Отворете ја оваа штипкичка и ќе ви покажеме неколку интересни трендови за пролет/лето 2012.

Read more...

Пред некој ден бевме во една мала прошетка низ градскиот трговски центар.

Read more...

За да останете во чекор со модата и да изгледате кул вам ви се потребни многу нешта.

Read more...

Да се потсетимe кои палта беа, a и сеуште се, во тренд во сезоната во која што живееме, тука и сега, додека сме стутулени од студовите, сокриени по домовите, кафулињата, бистроата - секаде каде што има интернет .

Read more...

Колекциите на Alexander Wang, Balmain, Diane Von Furstenberg, Donna Karan, Moschino Cheap & Chic за пролет/лето 2012.

Read more...

Совети за него и за неа како полесно да го пребродиат празникот Денот на вљубните и како (со што) пријатно да го изненадите вашиот партнер/ка!

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?