Ова навистина е драматичен стил, гламурозен во својата појдовна точка, па доколку внесете нешто од него во вашата гардероба ќе добиете само дополнителна инјекција во вашиот ’шик изглед‘.

Read more...

Цветните дезени и оваа сезона ќе бидат голем хит, а дека тоа е така можете да видите преку она што веќе го носат девојките како што се Бијонсе, Оливиа Палермо, Ријана и Миранда Кер.

Read more...

Девојка која подеднакво им е интересна и на мажите и на жените.

Read more...

Следниве шест модни „парталчиња“ се избрани од страна на Викторија Бекам и беа објавени во септемврискиот број на магазинот Glamour.

Read more...

Есента знае да биде најпроблематично годишно време кога е во прашање комбинирањето на парчињата облека...

Read more...

Кожа, тантела, бледа шминка, доминација на црната боја ...

Read more...

Zahia Dehar е девојката која што стана планетарно популарна бидејќи како малолетна за пари спиеше со половина од француската репрезентација.

Read more...

Ви предлагаме пет интересни комбинации кои можете да ги носите за вашите вечерни излегувања.

Read more...

Воопшто не е шик да ви се тресат коленцата кога надвор температурите ќе паднат под нулата. Нели?

Read more...

Вистински хит оваа сезона е темно црвената боја, односно бордо бојата, која, за волја на вистината, им е омилена боја на многу жени.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?