loading...

Повеќе од очигледно е дека дизајнерите и модните куќи се инспирирани од 80-тите и јакните какви носеа нашите мајки.

Read more...

И додека до скоро многумина се шегуваа и го критикуваа стилот на Првата дама на Америка, 46 годишната Словенка покажа како со влегувањето во Белата куќа за неа почнува нова модна ера.

Read more...

Откако пред некое време познатиот бренд АСОС во својата понуда внесе и чокер-огрлици за мажи, во машката трендови влегува уште едно женско парче.

Read more...

Овие панталони се идеални за на работа, но и за вечерни пригоди!

Read more...

Овие џемпери се актуелни веќе неколку сезони

Read more...

Модната библија Вог на крајот од 2016 година состави листа со трендови кои според нивното мислење ќе бидат клучни во 2017.

Read more...

Еве какви фармерки ќе бидат популарни во следниот период.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО