loading...

И додека во 2016 година ја одбележаа разни чокер-огрлици од разни материјали, оваа година во фокусот е уште едно парче од 90-тите години кое го носеа сите жени.

Read more...

Мислите дека сте виделе се кога станува збор за модни додатоци?

Read more...

Тие им се омилени на сите – од модните блогерки, па се до познатите трендсетерки и обичните модно освестени девојки.

Read more...

Ова е една од најнеобичните комбинации за следната сезона

Read more...

Боја која ќе биде новата црна во следниот период

Read more...

Овие парчиња наскоро ќе ги гледаме насекаде околу нас

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО