Познатата манекенка пријатно ги изненади љубителките на овие чизми кои веќе со години се меѓу најпопуларните модели и кај нас.

Во прашање добро познатите чизми од Тимберланд кои се хит и во Македонија, а американската манекенка Џиџи Хадид ги носеше со краток „teddy“ капут во впечатлива жолта боја, беж џемпер и кропнати фармерки под кои се гледаат шарените чорапи од познатиот бренд „Happy Socks“ додека на лицето носеше тренди очила за сонце од „Andy Wolf Eyewear“.

На чизмите од овој бренд не можеа да им одолеат и многу други познати дами меѓу кои Џенифер Лопез, Ријана, Гвен Стефани како и бројни други, а ги обожаваат и девојките од Македонија кои им се верни и оваа сезона.

На следната страна погледнете како овие девојки го носат овој модел >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?