Овој материјал е хит веќе неколку сезони

Кадифето веќе неколку сезони по ред е на самит моден врв кога се во прашање материјалите од кои што се направени модните парчиња што ги носиме. Без разлика дали станува збор за фустан во „винтиџ“ стил (како на пример прекрасната црно-бела креација на Дита фон Тиз) или слип фустан, па дури и комбинезон, во модели од овој материјал едноставно не можете да не изгледате феноменално када и да се појавите.

Па, погледнете како тоа го прават овие девојки, но и најдобрите модели од овој материјал што ги најдовме во продавниците на Манго и Зара...

НАШИ ПРЕДЛОЗИ

Mango 1,990 MKD (панталони)

Mango 1,990 MKD

Mango 2,990 MKD

Mango 3,490 MKD

Mango 3,990 MKD

Zara 2,590.00 MKD

Zara 3,290.00 MKD (панталони)

Zara 799.00 MKD

Zara 4,990.00 MKD (блејзер)

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?