Нов тренд на нашите радари ...

Драги дами, време е да ги оставиме нашите здолништа и фустани во плакарите и да направиме место за еден од најголемите трендови за 2018 – костуми во кои главниот збор ќе го имаат панталоните! Да, женските костуми со „машки“ панталони од 80- те повторно се вратија на модната сцена и сега се помоќни, посекси и посмели од кога било претходно. Всушност за 2018 палетата е мошне шаренолика и ништо не е „ту-мач“ кога станува збор за овие модели. Според колекцијата на Том Форд за пролет-лето 2018, како и на другите познати дизајнери, кроевите се толку моќни што ќе се вљубите на прв поглед во нив.

Што се однесува до тоа како да ги носите, не заборавајте дека оваа сезона можете да експериментирате како никогаш досега. Сега кога можете да ги носите со патики или со високи потпетици, сеедно! Можете да носите маица под блејзерот, кошула, блуза или секси краток топ – се зависи од тоа каде одите и како сакате да изгледате. Можете да ги фурате и во деловни ситуации, но и во вечерни изданија и повторно да изгледате супер. Погледнете како ги носат овие девојки, но и најдобрите модели за оваа сезона ...

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?