Моделите од тексас никогаш не излегуваат од мода

Тексасните парчиња ќе бидат хит и оваа есен, а меѓу најпопуларните трендови се скинатите фармерки со мнооогу детали, асиметричните предимензионирани тексас јакни, како и кропнатите, непорабени фармерки со необичен крој. Па така ако ги погледнете фотографиите ќе видите дека познатата колумбиска актерка, Софија Вергара, изгледа прекрасно во скинатиот boyfriend модел кој го носи со шарена кошула и сандали со високи потпетици, но и Кортни Кардашијан која омилените фармерки ги комбинираше со секси кроп топ. 

Модели од џинс кои оваа есен ќе бидат популарни и меѓу Македонките >>

Од друга страна и Кејт Холмс изгледа фантастично во ова есенско издание. Опуштена блуза и скинати фармерки – одличен спој за дневна прошетка низ вашиот град, нели?

Погледнете ги и останатите комбинации ...

Нашата модна блогерка Дани Ѓуровска во скинати фармерки, мрежести чорапи и бела кроп топ маица од македонскиот бренд Factory >>

Викторија Бекам во фармерки и црвени високи поотпетици >>

Кендал Џенер во асиметрична тексас јакна >>

Викторија во трапез модел и едноставна бела маица >>

Каја Гербер во фармерки со висок струк и трендот што го обожаваат и Македонките >>

Тренд за Mакедонки кои немаат вишок килограми, но кои имаат вишок самодоверба >>

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?