Макси фустаните се маст-хев во секој женски плакар

Тие се неверојатно романтични и женствени, без разлика дали се со шлиц, еднобојни, шарени, зачинети со тантела, тесни или широки

Рејчел Зои

И што е најважно им стојат убаво на сите!

Лаура Фантачи

Дека тоа е така можете да се уверите и од овие девојки, а нам особено ни се допаѓа комбинацијата на познатата холивудска убавица, Минка Кели. Имено таа нејзиниот преубав цветен модел го носеше со тренди бели патики и гоооолема црна чанта.

Минка Кели

Феноменално, нели?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?