Бојата на ќерамидите или едноставно валканата црвена нијанса е најпопуларната боја за вториот дел од летото.

Познатите дизајнери и хај-стрит брендови креираа фустани, еспадрили, чанти и останати парчиња во оваа популарна боја која е лесна за комбинирање и супер за високи температури.

Оваа боја о својата понуда ја имаат сите поголеми модни куќи. Thomas Maier, Balenciaga, Chloé и Valentino имаат одлични фустани во различни нијанси на загасито црвена, додека Викторија Бекам повеќе преферира загасито портокалова кај своите здолниште и панталони. На полиците во продавниците на Chloé и The Row ќе сретнете неодолива понуда на чевли, додека кај најдобрите чанти се кријат во излозите на брендот A.P.C.

Погледнете како оваа боја ја носат познатите трендсетерки ...

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?