„Гингам“ шарите се најпопуларниот дезен за оваа сезона

И изгледаат фантастично! Ја будат елегантната, дамска страна во секоја од нас, може да се внесат во најразлични стилови и не признаваат години. Не е ни чудо што ги освоија улиците, а ако сакате да постигнете најдобар ефект комбинирајте ги со еднобојни модели.

Па, отворете ја галеријата и погледнете како го носат девојките како Оливија Кулпо, венеса Хаџинс, Иванка Трамп >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?