ban2

Наменето исклучиво за шик девојки

Многу познати модни куќи оваа сезона ни понудија најразлични модели и комплети во кои ќе изгледаме како да носиме пижами! А токму нивниот изглед дополнително ќе ви помогне да се чувствувате потполно опуштено додека ги носите во вашите секојдневни изданија, но само доколку имате храброст која навистина ви е потребна за нив. Тие најчесто потсетуваат на класични свилени пижами како поради дезените, така и поради кројот, а во продолжение погледнете ги овие неколку комбинации (како и предлозите од Зара и Манго) кои можат да ни послужат и како совршен пример за тоа како да го носиме овој тренд.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?