Одвреме-навреме и во продавниците на хај-стрит брендовите ќе најдете по некое парче кое е вистински хит на Инстаграм.

Овој пат станува збор за памучната маица која можете да ја пронајдете на полиците на познатиот шпански бренд Бершка, но и во нивната интернет продавница. Моделот е со натписот „Let’s Roll“ кој беше одлично прифатен од модните блогерки и ИТ девојки кои постојано објавуваат фотографии на социјалните мрежи. Па доколку сте во потрага по совршена летна комбинација, погледнете и побарајте инспирација во овие неколку фотографии.

A како вие би го носеле овој модел?

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?