Претпоставуваме дека деновиве и вие сте во потрага по совршен костим за капење со кој ќе уживате во сезоната што ни претстои.

Па, за да ви ги олесниме маките и да ви помогнеме како да го изберете најдобриот модел, покрај текстовите кои деновиве ги објавувавме и кои се однесуваат за трендовите и популарните модели (види тука), денес ќе ви прикажеме какви костими за капење фураат нашите познати девојки. Од Марјана Станојковска и Елена Велевска, до Мелита Ракичевиќ и Ева Заева – погледнете го нивниот избор и побарајте инспирација за ова лето.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?