Нов тренд кој се шири на Инстаграм

Познатите трендсетерки, модни блогерки и ИТ девојки деновиве постојано се шетаат во своите карирани парчиња кои овој пат ги носат во комбинација со интересни сламени чанти. Ние сме воодушевени од овој спој и крајно сме нестрпливи да го видиме и на нашите улици. Карираните парчиња ги има насекаде низ продавниците и во Македонија, а можете да ги сретнете дури и на кондури! Посебно се популарни кратките блузи без ракави со овој дезен кои одлично изгледаат во комбинација со фармерки или кратки шорцеви.

MANGO

ZARA

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?