Нема девојка што не му се радува на овој тренд ..

Цветните дезени се маст-хев во овој период од годината, без разлика дали преферирате долги или кратки фустани, еднобојни или шарени. Дека тоа е така покажуваат и бројните модни магазини кои ги препорачуваат (ние веќе пишувавме за овој тренд) но и познатите дами кои уживаат во своите модели проткаени со крупни или мали цветови.

Најубавите фустани со цветни дезени за пролет-лето 2017 >>

Преминете на следната страна и погледнете како тоа го прават девојките како Џенифер Анистон, Риз Витерспун, Никол Кидман, Хајди Клум ...

Нов „edgy“ начин како да ги комбинираме цветните дезени оваа пролет >>

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?