ban2

Тренерки во елегантни комбинации? О, да!

Направете микс од спортска облека и парчиња инспирирани од машките плакари и ќе добиете штосни панталони кои изгледаат како тренерки со странични линии. Станува збор за тренд кој познатите ИТ девојки го промовираа пред неколку сезони, а оваа пролет станува еден од водечките. Што се однесува до тоа како да го носите ако имате модел кој повеќе личи на тренерки тогаш носете со високи потпетици, но ако станува збор за покласичен модел со линии - комбинирајте со патики. Главна предност на овие панталони се крие токму во нивниот опуштен стил, но и во страничните линии кои ќе ви сокријат неколку килограми.

Единствените панталони кои ќе ви требаат оваа сезона >>

Па, што мислите за овој модел на панталони?

Маици кои мораме да ги имаме во плакарите оваа пролет >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?