ban2

Новата топла сезона опасно ни се приближува!

А нашите омилени модни блогерки и познати девојки на Инстаграм кои секојдневно ги следиме, веќе ги претставија клучните модни парчиња кои ќе владеат како со улиците така и на плажите во новата сезона. Тука пред се мислиме на кратките тексас шорцеви и блузи со голи, откриени раменици, но и на обувките со блок потпетици, тренди костими за капење и многу други шик модни парчиња кои ќе ги видите на нашиот список за денес.

1. Костими за капење на врзување 

2. Облека со „гингам“ дезен

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?