ban2

Ова здолниште е хит на Инстаграм

Ова здолниште од последната колекцијана на Зара е едно од оние модни парчиња со кои девојките обожаваат да се фотографираат и да ги објавуваат своите фотографии на социјалните мрежи. Станува збор за миди здолниште со црвено-бели коцки, кое е со асиметрични карнери во долниот дел и со мали копчиња поставени странично на предната страна. Здолништето можете да го најдете во продавниците на Зара за 1590 денари, а припадничките на понежниот пол на социјалните мрежи го комбинираат на најразлични можни начини.

Дали сте знаеле дека во Зара постои мистериозен оддел од кој (најверојатно) никогаш не сте купувале? 

Можете да го носите со маица или кошула, а во комбинација со останатите парчиња можете да направите супер пролетни комбинации со кои ќе ги привлечете погледите.

Тренд од Зара со кој секоја девојка ќе изгледа шик и модерно >>

Zara 1,590 MKD

Па, отворете ја галеријата што следува и погледнете ги најубавите парчиња со овој дезен за пролет-лето 2017 од полиците на овој бренд ...

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?