ban2

Нема девојка што не му се радува на овој тренд 

Цветните дезени се маст-хев во овој период од годината, без разлика дали преферирате долги или кратки фустани, еднобојни или шарени. Дека тоа е така покажуваат и бројните магазини кои ги препорачуваат (ние за овој тренд веќе пишувавме, а еве тоа го правиме и сега) но и познатите дами кои уживаат во своите модели пронижани со крупни или мали цветови.

Па погледнете како тоа го прават познатите девојки >>>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?