Black Is the New Black

Кога носите црно не можете да погрешите, па дури и кога ви недостига инспирација. Изберете црни фармерки и црна блуза и веднаш ќе добиете совршена дневна комбинација која во пролетните денови можете да ја подигнете и со црна кожена јакна.

Од друга страна пак за вечерни пригоди изберете мал црн фустан, а нивната алтернатива побарајте ја во елегантните женски костуми или комбинезони кои трендсетерките ги обожаваат во последните неколку сезони. Не заборавајте ги и црните слип фустани и тексас јакни, а за да ги заокружите вашите all black комбинации изберете црни модни додатоци.

Па доколку сте во потрага по инспирација погледнете ги овие неколку пролетни комбинации и кажете ни која ви е омилена?

Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?