Тие им се омилени на сите – од модните блогерки, па се до познатите трендсетерки и обичните модно освестени девојки.

Станува збор за кожени панталони. Оваа сезона во мода се модели кои не се ниту прешироки, ниту претесни, но кои мораат добро да ја истакнат вашата линија. Исто така воопшто не е важно дали се од вистинска или од еко кожа и дали ќе ги носите во лежерни или деловни пригоди. Притоа важно е само добро да стојат со останатите парчиња со кои ќе ги носите и на тој начин да ги прилагодите на ситуацијата и пригодата на којашто ќе се најдете. Можете да ги носите со подолго или пократко сако, тренди капутче или со стејтмент сандали со високи потпетици или чизмички, а покрај моделите во црна боја кои можете да ги носите речиси во сите изданија, оваа сезона популарни се и моделите во црвена, сива, бела и маслинесто зелена боја.

Па, погледнете како ги фураат кожените панталони овие шик девојки, а потоа пронајдете го и моделот кој ќе ви стои најдобро.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?