Ова е една од најнеобичните комбинации за следната сезона

Имено, станува збор за комбинација на розови и црвени нијанси која можеби ви звучи чудно, но само додека да ги погледнете фотографиите што следуваат. Според она што досега можевме да го видиме на модните писти, како и според модните трендови за 2017 впечатливите силни нијанси се враќаат на голема врата во светот на модата. Тоа се однесува и кога тие се носат заедно, а токму комбинациите со розови и црвени нијанси најмногу ни се допаѓаат. Тоа го забележавме и од новиот каталог на познатиот бренд Зара каде сретнавме прекрасни парчиња во овие бои кои ако ги носите заедно изгледаат многу поинтересно. Секако дека ова важи и доколку носите комбинација од две различни розови нијанси, но според нас, црвено и розово е нешто што мораме да го пробаме во следниот период.

Премини на следната страна и види ги моделите од Зара >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?