ban2

И додека до скоро многумина се шегуваа и го критикуваа стилот на Првата дама на Америка, 46 годишната Словенка покажа како со влегувањето во Белата куќа за неа почнува нова модна ера.

Ова никој не го очекуваше од неа!

И додека до скоро многумина се шегуваа и го критикуваа стилот на Првата дама на Америка, 46 годишната Словенка покажа како со влегувањето во Белата куќа за неа почнува нова модна ера која и те како би можела да ни се допадне. 

Па така таа деновиве ги воодушеви сите со нејзиниот избор на фустан и болеро со потписот на Ралф Лаурен кои се во бебешка сина боја. Иако оваа боја ни се допаѓала од секогаш, многумина сметаат дека сега ќе се врати на голема врата во модниот свет, па специјално за вас пронајдовме неколку интересни парчиња во овие нијанси. Погледнете!

ASOS

H&M

Mango

Missguided

Prettylittlethings.com

Prettylittlethings.com

Zara

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?