Познатите девојки и оваа година играат на картата на голотијата.

И додека ние се смрзнуваме на поларните температури, познатите холивудски дами промовираат голотија на црвениот килим. Па така познатиот модел Криси Тајген откако неодамна се прошета на црвениот килим во фустан кој го носеше без долна облека, овој пат повторно се појави во провокативно издание со кое го привлече вниманието на сите.

Но секако дека Криси не беше единствената ...

Па, што мислите за овој тренд?

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?