FaceBook  Twitter  

Познатите девојки и оваа година играат на картата на голотијата.

И додека ние се смрзнуваме на поларните температури, познатите холивудски дами промовираат голотија на црвениот килим. Па така познатиот модел Криси Тајген откако неодамна се прошета на црвениот килим во фустан кој го носеше без долна облека, овој пат повторно се појави во провокативно издание со кое го привлече вниманието на сите.

Но секако дека Криси не беше единствената ...

Па, што мислите за овој тренд?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Единствен клуб ресторан во Скопје.
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...