FaceBook  Twitter  

Оваа јакна е хит меѓу познатите трендсетерки

Секоја сезона има свои ИТ парчиња кои се хит во целиот свет, а судејќи според последните фотографии на познатите холивудски трендсетерки оваа зима во мода е една топла и модерна јакна. Имено, станува збор за кожен модел со детаљ од крзно и со потписот на Acne Studios кој може да се најде во неколку нијанси, од црни и златни во кои можевме да ја видиме Кендал Џенер, па се до бордо каква оваа зима носеше Ријана.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Единствен клуб ресторан во Скопје.
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...