Овие панталони се идеални за на работа, но и за вечерни пригоди!

Панталони со висок струк и долги ногавици кои постепено се шират изгледаат шик и фантастично, а истовремено и визуелно ќе ви ги издолжат нозете. Станува збор за популарниот palazzo крој кој можете да го носите како во вашите деловни комбинации така и во вечерните стајлинзи. Овие панталони се елегантни и модерни, и покрај тоа што визуелно ќе ви ги издолжат нозете и ќе направат да изгледаат потенко, тие се и совршени за комбинирање. Најдобро е да ги носите со високи потпетици со кои магично ќе ги продолжите вашите нозе за уште неколку сантиметри, а и нема да ви се влечат по подот и да ви бидат непрактични за одење.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?