FaceBook  Twitter  

Овие панталони се идеални за на работа, но и за вечерни пригоди!

Панталони со висок струк и долги ногавици кои постепено се шират изгледаат шик и фантастично, а истовремено и визуелно ќе ви ги издолжат нозете. Станува збор за популарниот palazzo крој кој можете да го носите како во вашите деловни комбинации така и во вечерните стајлинзи. Овие панталони се елегантни и модерни, и покрај тоа што визуелно ќе ви ги издолжат нозете и ќе направат да изгледаат потенко, тие се и совршени за комбинирање. Најдобро е да ги носите со високи потпетици со кои магично ќе ги продолжите вашите нозе за уште неколку сантиметри, а и нема да ви се влечат по подот и да ви бидат непрактични за одење.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Единствен клуб ресторан во Скопје.
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...