Нов тренд на повидок!

Познатите трендсетерки и модни икони како Емили Ратајквоски, Џиџи Хадид и Дуцен Крус не престануваат да ја носат нивната нова „FRAME“ јакна од пролетната колекција која веќе е достапна за продажба. Станува збор за тексас јакна која на задниот дел има пачворк детаљ со името на 4 модни метрополи, додека на предниот дел има извезени натписи како „Fiver",„Fashion Tour“„Backstage Pass" и „I'm not in fashion. I am fashion."


Премини на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?