Преубавата длабока нијанса на смарагдите и оваа пролет ќе биде една од омилените бои на многу познати дами и трендсетерки.

Па, доколку сакате да изгледате неодоливо и шик, збогатете ја вашата пролетна колекција со некое стејтмент парче во оваа боја со кое одлично ќе го освежите вашиот стил. Но, најпрво погледнете како тоа го прават овие шик девојки, а потоа, на крајот од овој текст, отворете ја галеријата и погледнете ги најубавите парчиња во смарагдна боја од најпознатите брендови кои ги избраа специјално за вас нашите модни уредници.

Па, отворете ја галеријата и изберете го вашито фаворит во смарагдно зелена боја со кој ќе ја збогатите вашата пролетна колекција.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?