Овие парчиња наскоро ќе ги гледаме насекаде околу нас

Read more...

Ова парче на кое му се радувавме како мали повторно се враќа во мода и би можело да биде еден од водечките трендови.

Read more...

Новиот моден додаток кој е хит по малку е чуден, но на сите ни е добро познат!

Read more...

Можеби голите деколтеа повеќе не се ИН, онака како што тоа го сакаше и уредничката на американскиот Вог, но тоа не значи дека голотијата заминува од модната сцена, особено НЕ во земјата на бизоните.

Read more...

Девојки бидете подготвени – овие панталони се враќаат на голема врата, па ако ги следите трендовите тогаш морате да ги имате во вашите плакари!

Read more...

Овие весели џемпери се најпопуларни во светот на трендсетерките ...

Read more...

Општо познато е дека жените обожаваат добри блузи особено во студените месеци кога ни претставуваат есенцијално парче.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Камин Чамо постои од 1989 година
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...