Овие панталони се идеални за на работа, но и за вечерни пригоди!

Read more...

Овие џемпери се актуелни веќе неколку сезони

Read more...

Модната библија Вог на крајот од 2016 година состави листа со трендови кои според нивното мислење ќе бидат клучни во 2017.

Read more...

Еве какви фармерки ќе бидат популарни во следниот период.

Read more...

Познатите девојки и оваа година играат на картата на голотијата.

Read more...

И оваа година многу познати девојки позираа во провокативни комбинации без гаќички, а на овие сите ќе се сеќаваме!

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Преубав ресторан во близнина на Манастирот Св. Наум Охридски
Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...