Погледнете го овој неверојатен модел што го носи познатата манекенка

Синди Крафорд беше една од најпознатите манекенки во 90-тите. Таа денес има 51 години и се уште важи за една од најпознатите модни икони, а деновиве ги израдува своите обожаватели кога сподели видео на социјалните мрежи на кое носи капут од познатата либанска дизајнерка Амал Азхари. Станува збор за фантастична креација од плиш во светкава зелена нијанса на која во задниот дел има извезено змеј во златна боја, а везовите кои се наоѓаат на рабовите од ракавите, како и околу вратот само го засилија впечатокот. Таа го носеше во кежуал издание, со тесни фармерки и обична бела маица со „V“ израз.

Па, што велите за новиот капут на Синди?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?