Џесика Алба изгледа прекрасно со трудничкот стомак

Познатата актерка и една од најубавите жени на светот, 36 годишната Џесика Алба се појави во друштво на сопругот Кеш Варен на еден настан во Лос Анџелес каде сите ги воодушеви со нејзиниот изглед. Џесика која наскоро треба да се породи по трет пат за оваа пригода избра фустан од тантела и покажа дека се уште има занесна линија. Таа целата комбинација ја зачини со црна сатенска чанта, дијамантски обетки и црвен кармин на усните.

Па што велите за ова издание на Џесика?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?