Првата дама на Франција во одлично зимско издание

Брижит Макрон нема проблем едно исто парче да го носи повеќе пати, но и да носи слични комбинации. Таа ги обожава кратките фустани инспирирани од 60-тите години на минатиот век, но и комбинации со тесни фармерки и високи потпетици. Тоа впрочем можеме да го видиме и од нејзиното последно издание кога се појави во тесен капут со должина до колена и тесни црни фармерки, а целата комбинација ја зачини со голем плетен шал во сина боја, кожени ракавици во слична нијанса и шик чизми со истакнат патент.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Брижит?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?