Што сакаше познатата пејачка да порача со ова издание?!

На доделувањето на MTV EMA наградите Рита Ора се појави во бањарка и со крпа на главата. Нејзиниот необичен стајлинг го потполни со скапоцен накит и во такво издание се појави на црвениот килим, но и на сцената каде што го водеше доделувањето. И кога сите мислеа дека конечно ќе се пресоблече за нејзиниот музички настап, познатата пејачка повторно се врати бањарка и тоа во уште пократко издание.

Се уште не е јасно што сакаше пејачката да порача со ова издание, но многумина сметаат дека е поврзано со скандалот што овие денови го тресе Холивуд во врска со сексуалното вознемирување на жените од страна на продуцентот Харви Вајнштајн.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?