ban2

Модата може да ви помогне визуелно да го издолжите вашето тело – се што треба да направите е да го освежете вашиот стајлинг со овие трикови.

Read more...

Почнува сезоната на концерти и забави на отворено, така што, меѓу останатата пролетно-летна гардероба, време е да ја подготвите и вашата гардероба за вакви настани, без разлика дали станува збор за некој светски познат ди џеј, вашата омилена пејачка или можеби некои локални момци во подем.

Read more...

Иако во плакарот на секоја девојка во секој момент можат да се најдат некои неизбежни тексасни парчиња, како омилените фармерки, тексасна јакна и струкирана тексасна кошула, оваа пролет ви препорачуваме да направите место за уште неколку тексасни парчиња кои се апсолутен хит за оваа сезона.

Read more...

Како да ги носите неодоливите металик парчиња преку ден, а да не изгледате како дотерани за на маскенбал?

Read more...

Светлите бродури и женствените материјали внесоа сосема нов дух во класичните бомбер јакни. Актерката Кара Сантана ни покажува како да го носиме овој тренд.

Read more...

Во модните совети за ниските дами можат да бидат вклучени најразлични теми.

Read more...

Доколку не работите во некоја голема компанија со навистина строги правила за облекување, носењето на патики на работа денес е сосема прифатлива работа.

Read more...

Класичната бела маица е нешто што секоја од нас го има во својот плакар..

Read more...

Познатата ИТ девојка Оливија Палермо во изминатиов период посети бројни ревии и на сите од нив, секако, се појави во сосема различни изданија, кои повторно и повторно ја потврдуваат нејзината титула на модна икона.

Read more...

Кога станува збор за секојдневните off-duty комбинации, секако дека речиси секогаш први на списокот ни се фармерките!

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?