Светлите бродури и женствените материјали внесоа сосема нов дух во класичните бомбер јакни. Актерката Кара Сантана ни покажува како да го носиме овој тренд.

Read more...

Во модните совети за ниските дами можат да бидат вклучени најразлични теми.

Read more...

Доколку не работите во некоја голема компанија со навистина строги правила за облекување, носењето на патики на работа денес е сосема прифатлива работа.

Read more...

Класичната бела маица е нешто што секоја од нас го има во својот плакар..

Read more...

Познатата ИТ девојка Оливија Палермо во изминатиов период посети бројни ревии и на сите од нив, секако, се појави во сосема различни изданија, кои повторно и повторно ја потврдуваат нејзината титула на модна икона.

Read more...

Кога станува збор за секојдневните off-duty комбинации, секако дека речиси секогаш први на списокот ни се фармерките!

Read more...

Таа е задолжително парче во комбинациите на секоја успешна жена, па доколку сакате да изгледате моќно тогаш почнете да ги носите и вие.

Read more...

Влегувате во продавница, во очи ви паѓа прекрасен фустан, го има вашиот број, се мислите дали воопшто да го пробувате или директно да го купите – 100% сте сигурни дека ви се допаѓа и дека сакате да го купите. Епа ПРОБАЈТЕ го!

Read more...

Сигурно досега многу пати сте ја имале дилемата дали вашата кошула да ја носите ставена во панталоните или пак, да ја извлечете, да откопчате неколку копчиња и да ја носите во опуштено и лежерно издание.

Read more...

Ригите кои беа хит пред неколку сезони повторно се ИН, а разликата е што сега можете да ги комбинирате со други риги или со некој друг дезен.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?