Погледнете ги новите модели на балетанки за оваа сезона ...

Read more...

Без разлики дали станува збор за skinny, boyfriend, широки или пак, со висок струк, скинатите фармерки дефинитивно се клучно парче за оваа сезона!

Read more...

Кога станува збор за работа, постојано носиме исти парчиња – кошула, блејзер, панталони, здолниште, фармерки.. и се така во круг!

Read more...

И покрај тоа што фармерките се едни од омилените парчиња во секој женски плакар, на некои места навистина не е соодветно да ги носиме.

Read more...

Црните панталони се маст-хев за секој женски плакар, па прочитајте како треба да ги изберете идеалниот модел за вас

Read more...

Да, да, веќе и врапчињата на гранките знаат дека патиките се еден од водечките трендови за оваа сезона, но прашањето е како да ги носиме ...

Read more...

Модата може да ви помогне визуелно да го издолжите вашето тело – се што треба да направите е да го освежете вашиот стајлинг со овие трикови.

Read more...

Почнува сезоната на концерти и забави на отворено, така што, меѓу останатата пролетно-летна гардероба, време е да ја подготвите и вашата гардероба за вакви настани, без разлика дали станува збор за некој светски познат ди џеј, вашата омилена пејачка или можеби некои локални момци во подем.

Read more...

Иако во плакарот на секоја девојка во секој момент можат да се најдат некои неизбежни тексасни парчиња, како омилените фармерки, тексасна јакна и струкирана тексасна кошула, оваа пролет ви препорачуваме да направите место за уште неколку тексасни парчиња кои се апсолутен хит за оваа сезона.

Read more...

Како да ги носите неодоливите металик парчиња преку ден, а да не изгледате како дотерани за на маскенбал?

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?