Постојат модни прчиња кои ќе ви помогнат многу за да изгледате послабо и поубаво!

Read more...

Ако судиме според она што го фураат познатите дами, многу лесно ќе дојдеме до заклучок дека скинатите фармерки хит и за оваа сезона.

Read more...

Просто е како гравче - ако НЕ ги носите на вистинскиот начин, тангите можат да допринесат за вистинска модна катастрофа. А тоа никој не го сака, нели?

Read more...

Превисоките температури ги предизвикуваат девојките да скокнат во своите прекратки парчиња, но не ретко го прават многу погрешно.

Read more...

Времето е топло, па според него треба да ја прилагодиме и нашата облека.

Read more...

Планирате да одите на некој кул фестивал или журка ова лето, но потребна ви е инспирација како да изгледате како вистинска ИТ девојка.

Read more...

Летото е пред нас и тоа ни го носи сето она што го сакаме најмногу – слобода, опуштање, море, лежење на плажа.. и преубавите костими за капење!

Read more...

Како што темпретатурите почнаа да стануваа се поинтересни, кусите шорцеви стануваат се понеопходни.

Read more...

Парижанките важат за жени кои поседуваат специфична убавина и префинетост, а нивниот стил важи за еден од омилените ширум светот.

Read more...

И покрај тоа што трендовите се менуваат секоја сезона, некои парчиња важат за вечни класици кои секоја жена треба да ги има во својот плакар.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?