Парижанките важат за жени кои поседуваат специфична убавина и префинетост, а нивниот стил важи за еден од омилените ширум светот.

Read more...

И покрај тоа што трендовите се менуваат секоја сезона, некои парчиња важат за вечни класици кои секоја жена треба да ги има во својот плакар.

Read more...

Погледнете ги новите модели на балетанки за оваа сезона ...

Read more...

Без разлики дали станува збор за skinny, boyfriend, широки или пак, со висок струк, скинатите фармерки дефинитивно се клучно парче за оваа сезона!

Read more...

Кога станува збор за работа, постојано носиме исти парчиња – кошула, блејзер, панталони, здолниште, фармерки.. и се така во круг!

Read more...

И покрај тоа што фармерките се едни од омилените парчиња во секој женски плакар, на некои места навистина не е соодветно да ги носиме.

Read more...

Црните панталони се маст-хев за секој женски плакар, па прочитајте како треба да ги изберете идеалниот модел за вас

Read more...

Да, да, веќе и врапчињата на гранките знаат дека патиките се еден од водечките трендови за оваа сезона, но прашањето е како да ги носиме ...

Read more...

Модата може да ви помогне визуелно да го издолжите вашето тело – се што треба да направите е да го освежете вашиот стајлинг со овие трикови.

Read more...

Почнува сезоната на концерти и забави на отворено, така што, меѓу останатата пролетно-летна гардероба, време е да ја подготвите и вашата гардероба за вакви настани, без разлика дали станува збор за некој светски познат ди џеј, вашата омилена пејачка или можеби некои локални момци во подем.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?